[KNGN]   [WNE]   [UW]
   [STRONA GŁÓWNA]        [AKTUALNOŚCI]       [O KOLE]       [MATERIAŁY]       [KONTAKT]

2 kwietnia 2008 r.
Najbliższe spotkanie KNGN już 7 kwietnia o 18:30 w sali 104. Zapraszamy!

25 marca 2008 r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i stażu w ProDevelopment.
Staż
Oferta pracy: Konsultant
Oferta pracy: Doradca inwestycyjny

13 marca 2008 r.
Najbliższe spotkanie KNGN już 7 kwietnia o 18:30. Zapraszamy!

6 marca 2008 r.
Na najbliższe spotkanie KNGN zapraszamy w czwartek, 13 marca o godz. 18:30 do sali 104.

24 stycznia 2008 r.
Najbliższe spotkanie KNGN odbędzie się 27 lutego o godz. 18:30 w sali 105. Zapraszamy!

16 stycznia 2008 r.
Najbliższe spotkanie KNGN już w najbliższą środę, 23 stycznia! Zapraszamy o 18:30 do sali 110. Będziemy rozmawiać o postępie prac przy organizacji konferencji oraz o naszym nowym projekcie.

Oprócz studentów zaangażowanych w prace Koła zapraszamy osoby, które są zainteresowane działalnością KNGN, a nie miały dotąd okazji się z nami spotkać - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

13 grudnia 2007 r.
W zakładce [MATERIAŁY] znajdziecie prezentacje z ostatniego spotkania.

6 grudnia 2007 r.
KNGN wdraża zarządzanie projektami!

Do koordynowania naszych prac postaramy się używać systemu Baser.pl. Możecie poczytać o nim na www.baser.pl, natomiast logujemy się przez www.kngn.baser.pl. Login to pierwsza litera imienia  i nazwisko pisane łącznie bez polskich znaków (np. Jan Ćwikła -> jcwikla), natomiast hasło jest zgodne z informacją przekazaną na ostatnim spotkaniu. W przypadku wątpliwości pomocą służy Tomek.

Na razie proponujemy zapoznanie się z Baserem oraz zmianę domyślnego hasła i wgranie zdjęcia. Zadania dla poszczególnych użytkowników, zgodnie z naszymi wczorajszymi ustaleniami, pojawią się pod koniec weekendu. Powodzenia!

6 grudnia 2007 r.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości o Konkursie na Biznesplany oraz o Programie "Mentoring i Coaching"

20 listopada 2007 r.
Najbliższe spotkanie KNGN odbędzie się w środę, 5 grudnia, o 18:30 w sali 110.

Spotkanie tym razem będzie miało charakter bardziej merytoryczny niż organizacyjny. Będziemy rozmawiać o loftach i rewitalizacji, również pod kątem planowanej konferencji. Klaudia przybliży temat na przykładzie dwóch inwestycji: Starego Browaru w Poznaniu i łódzkich loftów U Scheiblera.

Mile widziane będą wszelkie przejawy Waszej aktywności na ten temat - od krótkich streszczeń artykułów prasowych po prezentacje. Zachęcamy również do przemyślenia sprawy konferencji - tzn. kogo moglibyśmy zaprosić, o których nieruchomościach moglibyśmy mówić itp., a także kwestii organizacyjnych, tak żebyśmy mogli dokonać podstawowych ustaleń i podzielić się zadaniami.

Zapraszamy również osoby, które są zainteresowane działalnością KNGN, a nie miały dotąd okazji się z nami spotkać - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

6 listopada 2007 r.
Zapraszamy na spotkanie informacyjne KNGN! Czekamy na Was w środę, 14 listopada, o 18:30 w sali 110.

8 września 2007 r.
Oddajemy do Waszej dyspozycji nowy serwis internetowy.

Koło Naukowe Gospodarowania Nieruchomościami © 2007